Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/seo/public_html/gofr.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349

Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/seo/public_html/gofr.eu/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 504
Wiązanki na groby

Modne wiązanki na Wszystkich Świętych

Zbliża się miesiąc zadumy i refleksji – listopad, który przywitamy Świętem Zmarłych. Z racji tego, już dziś zaczynamy zastanawiać się, w jaki sposób udekorować groby swoich bliskich. Bez wątpienia stawiamy na wiązanki i znicze, jednakże, o ile z wyborem zniczy nie mamy większego problemu, to w przypadku wiązanek jest już gorzej. Zastanawiamy się jakie kwiaty, jakie kompozycje, jaki kolor, jaka wielkość etc. Chcemy, aby było ładnie i modnie, a przy okazji niedrogo.

Obecnie mamy ogromny wybór gotowych wiązanek na groby, oraz kwiatów, z których możemy zrobić samodzielnie wiązanki. Możemy także pokusić się na sztuczne kwiaty, szczególnie wtedy, gdy święto zapowiada się mroźnie i z opadami. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeżeli nie wiesz, na co się zdecydować, podpowiadamy, jakie wiązanki z żywych kwiatów wyglądają najpiękniej i co z pewnością przykuje wzrok i wspaniale ozdobi nagrobek.

GOTOWE WIĄZANKI Z ŻYWYCH KWIATÓW

Wiązanki coraz bardziej zyskują na popularności, ze względu na niebywałą estetykę i oryginalność. Położone na nagrobku nadają mu elegancji i piękna. W jednej kompozycji umieszczone są różne rodzaje kwiatów i ozdób, dzięki czemu uzyskujemy niepowtarzalny efekt. Ponadto kwiaty umieszczone są na naturalnym podkładzie, dzięki czemu dodatkowo zyskują na estetyce.

Ceny zależą od wielkości wiązanki, oraz od kwiatów i dodatków, jakie się w niej znajdują.

Za wiązankę z żywych goździków, róż i chryzantem o wymiarach 100×60 cm zapłacimy w granicach 100 zł.

Niezwykle pięknie zaprezentuje się również wiązanka z margaretek, mieczyków i chryzantem, o podobnych wymiarach. Cena ok. 100 zł.

Nieco więcej (ok. 120 zł) zapłacimy za wiązankę z lilii, róż oraz anturium. Możemy zdecydować się na kwiaty w jednym kolorze, lub na różne kolory (najlepiej stonowane i pasujące do siebie, tak, aby efekt nie był pstrokaty).

Oczywiście możemy postawić również na tradycyjną, ale zawsze modną chryzantemę w doniczce. Za drobną, wielokwiatową chryzantemę (wys. 55 cm, średnica 80 cm) zapłacimy w granicach 20 – 30 zł.

GOTOWE WIĄZANKI ZE SZTUCZNYCH KWIATÓW

W przypadku kwiatów sztucznych ceny są znacznie niższe. Jeżeli chcemy postawić na tradycyjną wiązankę z chryzantem, zapłacimy za nią w granicach 30 zł  (pięć chryzantem w kolorze złotym, waniliowym bądź białym plus dodatki – świerk, paproć, szyszki, kulki do dekoracji etc; wymiary 45×50 cm). Możemy także zdecydować się na większą wiązankę z chryzantemami o różnych barwach. Zapłacimy za nią ok. 50 zł.

W granicach 30 – 40 zł znajdziemy wiązankę z pięciu dużych róż (w wybranym kolorze) plus dodatki; wymiary 45×50 cm.

Pięknie wygląda również wiązanka z gerbery (ok. 15 dużych kwiatów) w dowolnym kolorze. koszt takiej wiązanki to 50 – 60 zł.

Możemy także zdecydować się na połączenie różnych kwiatów – na przykład wiązankę ze sztucznych chryzantem, mieczyków i storczyków, które od niedawna cieszą się sporym powodzeniem. Kwiaty mają podobne barwy, dzięki czemu kompozycja nie jest pstrokata, a stonowana i bardzo elegancka. Za taką wiązankę zapłacimy 60 – 70 zł; wymiary 90×50 cm.

W podobnej cenie znajdziemy wiązankę z magnolią i chryzantemami. Szczególnie pięknie zaprezentuje się ona, gdy wybierzemy kwiaty w odcieniach ciemnego różu bądź fioletu, wymiary 100×60 cm.

Pięknie zaprezentuje się również wiązanka z kalii i magnolii. Kupimy ją także w granicach 70 zł.